Kandidatui

Įdarbinimo procesas – tai tik keletas paprastų žingsnių

Duijndam International įdarbinimo procesas skirtas žmonėms, kurie yra pasiryžę ir motyvuoti, bei nori sėkmingai dirbti. Kad per kuo trumpesnį laiką galėtumėte išvažiuoti ir pradėti darbą, formalumų kiekį sumažinome iki minimumo. Nuo naujo darbo radimo skiria Jus tik keli paprasti žingsniai!

Formalios sąlygos

Kiekvienas asmuo, norintis išvažiuoti į darbą Olandijoje, privalo:

 

  • būti pilnametis
  • turėti nepažeistą tapatybės dokumentą, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius
  • užsiregistruoti Duijndam Space, išsiųsti CV arba užpildyti paraiškos formą viename iš mūsų biurų ir sutikti su asmens duomenų tvarkymu įdarbinimo poreikiams
  • turėti valiutos sąskaitą eurais (savo vardu ir pavarde)

Transportas

Daugelį metų mes bendradarbiaujame su viena iš žinomų transporto įmonių, kuri saugiai ir laiku nuveš Jus į mūsų biurą Olandijoje. Kelionės organizuojamos iš visos Lenkijos. Jei gyvenate mažame miestelyje, turbūt turėsite nuvykti į gretimą didesnį miestą.

O kas su transportu į darbą kiekvieną dieną?

Iš apsigyvenimo vietos į darbo vietą Olandijoje transportas dažniausiai yra nemokamas. Mūsų darbuotojams mes teikiame automobilius ir populiarius Olandijoje dviračius. Kai atvykstate į mūsų biurą Wateringen, Olandijoje, susitiksite su mūsų koordinatoriais dėl visų formalumų atlikimo.

Apsigyvenimo sąlygos

Mes siūlome patogų apgyvendinimą vienos šeimos namuose.

Jei įmanoma, mes stengiamės apgyvendinti kuo arčiau darbo vietos, kad būtų sutrumpintas kelionių laikas, kad darbuotojams būtų suteikta daugiau laiko poilsiui. Namuose yra bendra svetainė su televizoriumi, įrengta virtuvė, vonios kambarys, tualetas ir miegamieji kambariai. Kiekviename name teikiama neribota prieiga prie interneto.

Siekdami patenkinti mūsų darbuotojų lūkesčius, nuolat didiname butų standartus.

Atlyginimas

Mūsų agentūroje galioja savaitinių darbo valandų skaičiavimo ir išmokų sistema. Per internetinę svetainę kiekvienas darbuotojas, prisijungdamas prie savo profilio, turi nuolatinę ir saugią prieigą prie savo darbo užmokesčių ir metinių atsiskaitymų istorijos (Jaaropgaven). Atlyginimas pervedamas į darbuotojo banko sąskaitą.

Draudimas

Olandijoje dirbantys žmonės privalo apdrausti sveikatos priežiūros išlaidas. Duijndam gali kreiptis dėl sveikatos draudimo Jūsų vardu. Po registracijos gausite draudimo kortelę, kuri yra būtina, jei lankotės pas  pirmojo kontakto gydytoją ar ligoninėje. Sveikatos draudimo įmoka automatiškai atimama iš kiekvieno darbuotojo darbo užmokesčio. Siekiant kompensuoti kai kurias sveikatos draudimui skirtas lėšas, kiekvienas mūsų darbuotojas gali kreiptis dėl finansavimo. Jos dydis priklauso nuo bendrųjų pajamų sumos.

Parama

Kai atvykstate į Olandiją, susitiksite su mūsų koordinatoriais, kurie kalba lenkų, olandų ir anglų kalbomis. Jie padės pasirūpinti visais būtinais formalumais, susijusiais su sutartimi, draudimu, mokesčiais ir kt. Jie taip pat pristatys Jus naujoje įmonėje ir supažindins su pareigų apimtimi darbo vietoje. Suorganizuos patogias gyvenimo sąlygas ir visą buvimo laiką rūpinsis tinkamu būsto įrangos ir patekimo į darbą standartu. Per visą buvimo laiką jie taip pat palaikys su Jumis ryšį asmeniškai ar telefonu. Padės klausimuose susijusiuose su darbu, būstu ir suteiks kalbinę pagalbą.

IEŠKOTE GERAI APMOKAMO DARBO OLANDIJOJE? PRISIREGISTRUOKITE DUIJNDAM SPACE