Apie mus

KAS ESAME?

Duijndam International tai įdarbinimo agentūra nuo 2003 metų veikianti Lenkijoje. Kiekvieną dieną mes sėkmingai sujungiame daugelį darbuotojų ir darbdavių. Specializuojamės sezoninio ir laikino darbo Olandijoje paieškoje. Siūlome darbą daugelyje ekonomikos sektorių ir pritaikome savo pasiūlymus priklausomai nuo Jūsų išsilavinimo ir patirties lygio bei asmeninių sugebėjimų.

Mūsų įmonėje efektyvus bendravimas atlieka labai svarbų vaidmenį. Dėl idėjų ir patirties mainų ir aiškių tikslų nustatymo mes žinome, ko tikisi mūsų kandidatai ir užsakovai. Kaip ir anksčiau, galite tikėtis iš mūsų profesionalių veikimo metodų, pagrįstų asmeniniu požiūriu.

Mūsų komanda susideda iš žmonių kalbančių lenkiškai, angliškai, olandiškai ir vokiškai. Mūsų darbuotojai tai specialistai savo srityje, turintys žinias apie daugelį pramonės šakų ir ekonomikos sritis. Tai, kas mus išskiria, tai turimas didelis daro pasiūlymu pasirinkimas, nuo vadovaujančiųjų pareigybių per specialistus, iki žemo lygio organizacijos funkcijų. Mes dirbame su darbdaviais iš daugelio pramonės šakų ir ekonomikos sektorių, įskaitant: administravimą, logistiką, transportą, statybą ir sodininkystę.

MŪSŲ ISTORIJA

Praėjo jau 20 metų nuo laiko, kai Karel Duijndam pastebėjo pas darbdavius poreikį teikti geras ir lanksčias personalo paslaugas. Jo veikimo metodai, pagrįsti pasitikėjimu, įsipareigojimu ir gebėjimu nustatyti tikslus ir siekti jų įgyvendinimo, per trumpą laiką lėmė pirmųjų užsakymų atsiradimą.

1997 metais, Kerklaan gatvėje, Wateringen mieste, buvo atidaryta pirmoji Uitzendbureau Karel Duijndam (UKD) pavadintos bendrovės buveinė.  Laikui bėgant bendrovė išaugo ir buvo įsteigti dar penki padaliniai Olandijoje ir trys Lenkijoje. Bendrovei besiplečiant pasikeitė ir jos pavadinimas, Lenkijoje – Duijndam International, o Olandijoje – Duijndam Uitzendgroep. Personalo politika vis dar yra neatskiriama įmonės strategijos dalis. Svarbiausiai mums patenkinti mūsų klientus ir kandidatus.

SERTIFIKATAI IR PARTNERIAI

Mūsų narystė įvairiose verslo organizacijose ir atitinkamų pažymėjimų turėjimas suteikia darbo ieškantiems asmenims objektyvų mūsų įmonės įvaizdį. Mūsų siūlomas paslaugas stengiamės visada atlikti kuo geriausiai, patikimai ir profesionaliai.

Kaip pirmieji Lenkijoje, mes gavome įrašą į Nacionalinį užimtumo agentūrų registrą, turime Darbuotojų ir socialinės politikos ministerijos pažymėjimą Nr. 1

Nuo 2004 m. esame Nacionalinių darbo agentūrų konvento nariu, kas rodo, kad laikomės aukščiausių etikos ir profesinių standartų, susijusių su įdarbinimo procedūromis.

TIKSLAS, VIZIJA, AMBICIJA

Mūsų tikslas tai žmonių jungimas. Nepriklausomai nuo to, ar ieškote darbo ar norėtumėte išplėsti savo komandą naujais darbuotojais , Duijndam visada siekia tinkamai suderinti abiejų darbo rinkos pusių interesus.

Vertingi ir motyvuoti darbuotojai yra įmonėms ir organizacijoms neįkainojami. Mūsų tikslas tai įgyvendinti darbuotojų ir darbdavių lūkesčius, ko mes nuolat siekiame su dideliu atsidavimu!

Nepaisant ekonominės padėties, Duijndam nuolat plečią savo veiklą. Dėl to vis daugiau darbdavių ir ieškančių darbo, iš įvairių verslo šakų, kreipiasi į mūsų agentūrą. Bendrovės tikslas – išlaikyti plėtrą ateinančiais metais.

IEŠKOTE GERAI APMOKAMO DARBO OLANDIJOJE? PRISIREGISTRUOKITE DUIJNDAM SPACE